Tenis Dünyası Dergisi

Tenis Dünyası Dergisi 67. sayı

Sayı: 67 · Ocak-Şubat 2015

Tenis Dünyası'nın yeni sayısı, 2015'in sezon açılışından önce raflardaki yerini aldı. Derginin bu sayısında kapağı Roger Federer'in profilden çekilmiş bir fotoğrafı süslerken, "2015'in sınav soruları" ana başlığı altında formda İsviçreli raketin 18. slam'i kazanıp kazanamayacağı sorgulanıyor. 

67'nci sayıda tenisseverleri iki söyleşi bekliyor. Teniste Türkiye'nin en önemli duayenlerinden biri olarak kabul gören Fahri İkiler ile Şevket Furkan Erbay'ın etraflıca yaptığı söyleşi, okuyucuları çok farklı bir dünyaya götürecek.

Rusların sakin oyuncularından Nikolay Davydenko da, 67'nci sayıda sayfalarda görüşleriyle yer buldu. Sports.ru'ya konuşan Davydenko, politikadan, rakiplerine kadar bir çok konudaki dikkat çekici fikirleriyle öne çıkıyor. 

Yeni sayıda 2014'ün özeti yapılırken, her sezon kapanışında olduğu gibi yine sıralamanın en iyi 150 oyuncusunun özel istatistikleri, derginin arka bölümünde bulunuyor. 2014'e damga vuran olaylar, Ankara Cup, Davis Kupası ve Hülya Cup mücadeleleri, ATP sezon sonu finalleri bu sayının içeriğinden bir demet olarak karşımızda...

Tenis Dünyası'na İstanbul ve Ankara'da kolay ulaşılabilirsiniz. Dergimizi her zaman edindiğiniz bayii ve kitapçılar dışında metro istasyonlarındaki Büyükşehir Belediyesi'ne ait gazete büfelerinde bulmanız mümkün. 

Tenis Dünyası'na abone olmak isteyenler 0 212 347 70 42 nolu telefondan bize ulaşıp, bilgi edinebilir. Türkiye'nin en prestijli spor yayınları arasındaki Tenis Dünyası'nın (12 sayı + 3 eski sayı hediye) abone bedeli 100 TL'dir.

 
Tenis Dünyası Dergisi
Popüler Haberler
ATP·WTA
1Novak Djokovic9,045
2Rafael Nadal7,480
3Roger Federer6,420
4Alexander Zverev6,385
5Juan Martin del Potro5,300
Tüm listeyi gör
Anket

Novak Djokovic'in Amerika Açık'tan diskalifiye edilmesini nasıl değerlendiriyorsunuz?