Tenis Dünyası Dergisi

Tenis Dünyası Dergisi 63. sayı

Sayı: 63 · Temmuz 2014

Türkiye'nin referans spor yayınlarından Tenis Dünyası'nın 63'üncü sayısı İstanbul Cup'a ayrıldı. Kapağına İstanbul Cup'taki önemli oyuncuları çıkaran derginin 112 sayfalık bu sayısında yedincisi yapılacak organizasyonla ilgili tüm ayrıntılar yer alıyor. Oyuncu bilgileri, turnuva tarihçesi ve istatistiklerle destekli İstanbul Cup sayısı, turnuva boyunca elinizden düşmeyecek.

Yeni sayıda son yapılan iki slam turnuvası Fransa Açık ve Wimbledon'a da geniş yer ayrıldı. İki turnuvanın özetinin en güzel fotoğraflarla desteklendiği sayfalar, unutulmaz mücadeleleri yeniden yaşamanızı sağlayacak. 

Çıkış yapan Kanadalı tenisçi Eugenie Bouchard'ın hikayesi, yeni bir akademi açan Cem Bayram'ın tenis serüveni ve Yeşilyurt Tenis Kulübü'nün değişimi 63'üncü sayının içeriğinde bulunuyor.

Tenis Dünyası'na İstanbul ve Ankara'da kolay ulaşılabilirsiniz. Dergimizi her zaman edindiğiniz bayii ve kitapçılar dışında metro istasyonlarındaki Büyükşehir Belediyesi'ne ait gazete büfelerinde bulmanız mümkün.

Tenis Dünyası'na abone olmak isteyenler 0 212 347 70 42 nolu telefondan bize ulaşıp, bilgi edinebilir. Türkiye'nin en prestijli spor yayınları arasındaki Tenis Dünyası'nın (12 sayı + 3 eski sayı hediye) abone bedeli 80 TL'dir.
Tenis Dünyası Dergisi
Popüler Haberler
ATP·WTA
1Novak Djokovic9,045
2Rafael Nadal7,480
3Roger Federer6,420
4Alexander Zverev6,385
5Juan Martin del Potro5,300
Tüm listeyi gör
Anket

Novak Djokovic'in Amerika Açık'tan diskalifiye edilmesini nasıl değerlendiriyorsunuz?