Tenis Dünyası Dergisi

Tenis Dünyası Dergisi 60. sayı

Sayı: 60 · Mart-Nisan 2014

Türkçe'deki en prestijli spor yayınları arasına giren Tenis Dünyası'nın 60'ıncı sayısı yayımlandı. Mart-Nisan 2014 dönemine ait iki aylık periyot için çıkan yeni sayı, ağırlıkla sezonun ilk slam turnuvasına ve Avustralya'nın tenis kültürüne ayrıldı.

Şevket Furkan Erbay ve Bülent Gürkan'ın Melbourne'e yaptığı seyahatin özel fotoğraflar ve dosyalarla ayıntılandırıldığı 60'ıncı sayıda kapakta Stanislas Wawrinka var. İsviçreli oyuncunun kazandığı ilk slam şampiyonluğu dışında, bu sayıda bir de 'Federer'in gölgesinde kalma' hikayesi yer alıyor. Emre Yazıcıol da kadınlar şampiyonu Li Na'nın küresel tenisteki yeni pozisyonuna dair görüşlerini kaleme aldı.

Bülent Gürkan'ın Melbourne kentinin spor kültürüne ait yazısı, ülkedeki tenis geleneği ve turnuvaya dair televizyon yayınlarından göremediğiniz bir çok ayrıntı Avustralya Açık 2014'ün 30 sayfalık özel bölümünde yer alıyor. Tenis Dünyası ekibi, ayrıca Melbourne'de tenis antrenörlüğü yapan eski milli tenisçi Caner Ersoy'u da ziyaret edip, hikayesini dinledi.

Yeni sayıda geçen ay yapılan WTA ve ATP turnuvalarıyla birlikte Fed Cup ve Davis Kupası'ndaki son gelişmeler de yer alıyor. Her zaman olduğu gibi Nick Bollettieri, Bekir Emre, Cem Tınaz ve Beytullah Aldemir de kendi perpektiflerinden okurlara görüşlerini aktarıyor.

Tenis Dünyası'na artık İstanbul ve Ankara'da daha kolay ulaşılabilirsiniz. Dergimizi her zaman edindiğiniz bayii ve kitapçılar dışında, artık metro istasyonlarındaki Büyükşehir Belediyesi'ne ait gazete büfelerinde bulmanız mümkün.

Tenis Dünyası'na abone olmak isteyenler 0 212 347 70 42 nolu telefondan bize ulaşıp, bilgi edinebilir. Türkiye'nin en prestijli spor yayınları arasındaki Tenis Dünyası'nın (12 sayı + 3 eski sayı hediye) abone bedeli 80 TL'dir.


Tenis Dünyası Dergisi
Popüler Haberler
ATP·WTA
1Novak Djokovic9,045
2Rafael Nadal7,480
3Roger Federer6,420
4Alexander Zverev6,385
5Juan Martin del Potro5,300
Tüm listeyi gör
Anket

Novak Djokovic'in Amerika Açık'tan diskalifiye edilmesini nasıl değerlendiriyorsunuz?