Tenis Dünyası Dergisi

Tenis Dünyası Dergisi 57. sayı

Sayı: 57 · Ekim 2013

Derginiz Tenis Dünyası, 57'nci sayısında WTA Şampiyonası'na özel sayfalar yaptı. Üçüncü kez şampiyona görünüm sayısı yapan dergi ekibi, organizasyonun geniş bir kılavuzunu hazırladı. Tüm oyuncuların sezonlarına bakış, istatistikler ve notlar iki yazıyla renklendi. İstanbul'a gelmeden önce dergimize özel söyleşi veren Çinli yıldız Li Na ve Emre Yazıcıol'un şampiyonanın geride bıraktığı miras üzerine yazdığı "Sana gitme diyeydim" başlıklı denemesi, WTA Şampiyonası Özel bölümümüzü renklendirdi.

Geçtiğimiz ay yapılan Amerika Açık'ın geniş analizinin de yer aldığı 57'inci sayıda, editör Şevket Furkan Erbay, kortlardaki doping meselesini ele aldı. Senyörler tenisinin tüm turnuvaları ile birlikte İstanbul ve İzmir'deki challenger mücadeleleri de en güzel resimlerle derginin sayfalarındaki yerini aldı.

ATP ve WTA raporu, Davis Kupası gibi rutin sayfalar dışında bu sayıda yazılarıyla Mert Ertunga, Nick Bollettieri, Bekir Emre ve Dr.Cem Tınaz, okuyucunun ufkunu genişletti.

Tenis Dünyası'nı büyük dergi bayilerinden alabilirsiniz. Dergimize abone olmak isteyenler 0 212 347 70 42 nolu telefondan bize ulaşıp, bilgi edinebilir. Tenis Dünyası'nın 1 yıllık (12 sayı + 3 eski sayı hediye) abone bedeli 80 TL'dir.
Tenis Dünyası Dergisi
Popüler Haberler
ATP·WTA
1Novak Djokovic9,045
2Rafael Nadal7,480
3Roger Federer6,420
4Alexander Zverev6,385
5Juan Martin del Potro5,300
Tüm listeyi gör
Anket

Novak Djokovic'in Amerika Açık'tan diskalifiye edilmesini nasıl değerlendiriyorsunuz?