Tenis Dünyası Dergisi

Tenis Dünyası Dergisi 56. sayı

Sayı: 56 · Eylül 2013

Derginiz Tenis Dünyası, 56'ncı sayısında Amerika Açık kapağıyla çıktı. Kortların iki süper yıldızı Rafa Nadal ve Novak Djokovic'in bulunduğu kapak, okuru sezonun son grand slam turnuvasının görünümüne götürüyor.

Bu sayının en önemli işi ise, medyada ilk kez yayınlanan Leonce Aslangül hikayesi. Türkiye doğumlu Ermeni tenisçi Leonce Aslangül'ün Grand Slam yarı finaline kadar giden başarısı ve sonrasındaki aile dramının ayrıntıları Şevket Furkan Erbay'ın özel araştırmasıyla gün yüzüne çıktı.

Önemini kaybetmeye yüz tutan Türkiye Şampiyonası'nın yeniden canlandırılması için yedi öneri, Emre Yazıcıol'dan Amerikan tenisindeki dökülüşe yönelik iddialı bir analiz, Cincinnati Masters'ı yerinde izleyen Mert Ertunga'nın izlenimleri de 56'ncı sayının konuları arasında.

İlk ITF zaferini kazanan milli tenisçi Tuna Altuna'yla geniş bir söyleşinin de yer aldığı bu sayıda Ali Katipoğlu da 1 numarayı kaybeden yıldızların gerileme sendromu üzerine bir deneme kaleme aldı.

Tenis Dünyası'nı büyük dergi bayilerinden alabilirsiniz. Dergimize abone olmak isteyenler 0 212 347 70 42 nolu telefondan bize ulaşıp, bilgi edinebilir. Tenis Dünyası'nın 1 yıllık (12 sayı + 3 eski sayı hediye) abone bedeli 80 TL'dir.
Tenis Dünyası Dergisi
Popüler Haberler
ATP·WTA
1Novak Djokovic9,045
2Rafael Nadal7,480
3Roger Federer6,420
4Alexander Zverev6,385
5Juan Martin del Potro5,300
Tüm listeyi gör
Anket

Novak Djokovic'in Amerika Açık'tan diskalifiye edilmesini nasıl değerlendiriyorsunuz?